PVD покриття

PVD покриття

Поверхня ПВД — це практично не пошкоджуваний зовнішній шар виробу. PVD покриття змішувача дозволяє встановити сантехнічний виріб з поверхнею з титану, бронзи, міді, навіть золота.

PVD напилення

ПВД — що це таке? Покриття проникає у структуру матеріалу. Наноситься з використанням пари, проводиться пошарово. Такий підхід дозволяє створити широку палітру відтінків металів. Можна сказати, це поєднання алхімії кольору, надійності космічних технологій.

Маючи стандартну «начинку», змішувачі латунь PVD набувають високої стійкості до хімічних, механічних пошкоджень. Завдяки технології напилення покриття не буде пузиритися, відшаровуватися, легко отримувати подряпини або сколи.

При цьому сантехнічний виріб виглядає гідно. Наприклад, PVD покриття золото не імітує благородний метал, а насправді забезпечує кілька мікронів золота на поверхні змішувача.

Кухонні змішувачі та душові системи PVD


Офіційне українське представництво Bruma пропонує сантехнічні прилади з покриттям ПВД (Львів) у кольорах:

  • Bruma Sunrise PVD — спокійний золотавий «світанковий» колір.
  • Gunmetal PVD — темно-сіра приглушена гарматна бронза.
  • PVD Steel — класична універсальна нержавіюча сталь.
  • Sunset PVD — «західний» золотаво-бронзовий відтінок.
  • PVD Gold — яскраве привабливе золото.

В наявності як традиційні кухонні крани, так і, наприклад, змішувачі для ванни матові PVD.

Поєднання доступної вартості та привабливого виконання дозволить обладнати кожен санвузол надійними гарними змішувачами.

Коментарі
Схожі статті
16.12.2021
Cold start - економія води у побуті
Cold start - економія води у побуті
Португальська сантехнічна компаній Bruma є одним з найбільших виробників змішувачів. Вже більше 60 років вона випускає вироби, висока якість яких поєднується з чудовим дизайном. Компанія не тільки постійно вдосконалює свою продукцію, але і намагаєтьс..
16.12.2021
Ecobrass – сплав різних металів
Ecobrass – сплав різних металів
Компанія Bruma піклується про якість і функціональність своєї продукції, а також про комфорт клієнтів. Тому вона прагне впроваджувати у виробництво рішення, які максимально задовольняють потреби покупців і при цьому не шкодять навколишньому середовищ..