Beyond Collection by BRUMA

Beyond Collection by BRUMA

НОВА ТЕХНОЛОГІЯ

Інновація зсередини, в одному єдиному виробі

Стандарт ефективності та дизайну. Присутня на ринку протягом понад 65 років, BRUMA означає досвід, якість та інновації у створенні водних кранів, що ідеально поєднують естетику з високою продуктивністю. У відповідності до передових дизайнів, що визначають рішення BRUMA, Beyond Collection представляє собою кульмінацію симбіозу між дизайном, технологією та ефективністю.

Як результат його технологічної відмінності, серія Beyond Collection дозволяє виконувати встановлення високо інтуїтивним, безпечним та точним процесом. Завдяки компактній та універсальній конструкції, а також включенню елементів для полегшення монтажу (рівень, місце для гвинтів на пластиковій рамці та показники розташування для гарячої і холодної води).

Крім того, вбудований елемент дозволяє зменшити кількість необхідних кроків для установки на близько 20%, що в свою чергу зменшує пов'язані витрати.

Особлива увага приділяється стійкості до шкідливих матеріалів та пластику, оскільки ця технологія вимагає меншого використання таких ресурсів, які шкодять навколишньому середовищу.

Унікальний технологічний компонент, поєднаний з мінімалістичним характером та винятковою ефективністю, робить цей продукт неперевершеним з естетичної та функціональної точки зору на національному ринку, надаючи безліч переваг, таких як оптимізація простору, легкість очищення та зручність обслуговування.

  • FLOWING ART Breeze. Вбудований одноручний змішувач з 3 виходами, комплект з ручним душем.
  • BLUELINE Lusa. Двоотвірний настінний змішувач для раковини. Плоска насадка довжиною 230 мм.
  • FLOWING ART Navy Progressive. Вбудований прогресивний змішувач з 2 виходами, комплект з ручним душем.

Наша колекція Beyond є обширною і різноманітною. Ось кілька наших рекомендацій. Для отримання додаткової інформації відвідайте наш веб-сайт або зверніться до нашої команди.

Каталог Beyond Collection by BRUMA

Каталог товару Beyond Collection by BRUMA

Коментарі
Схожі статті
15.12.2021
Система AirEcoDrop - економія води
Система AirEcoDrop - економія води
Португальський виробник змішувачів, душових систем та інших сантехнічних аксесуарів Bruma постійно розробляє і впроваджує у виробництво інноваційні рішення для економії води. Система AirEcoDrop – одна з розробок компанії. Вона дозволяє зменшити витра..
16.12.2021
Brightest – контроль якості технологічних процесів Bruma
Brightest – контроль якості технологічних процесів Bruma
Сантехнічний бренд Bruma випускає високоякісні хромовані змішувачі. Хромове покриття захищає виріб від корозії та надає йому красивого блиску. Покриття буває не тільки блискучим, але і матовим. Обидва варіанти виглядають красиво та стильно. Компанія..
16.12.2021
Cold start - економія води у побуті
Cold start - економія води у побуті
Португальська сантехнічна компаній Bruma є одним з найбільших виробників змішувачів. Вже більше 60 років вона випускає вироби, висока якість яких поєднується з чудовим дизайном. Компанія не тільки постійно вдосконалює свою продукцію, але і намагаєтьс..